top of page
SJBO-main-cover-bgr.jpg
SkyJumping_Basic_Onl1.png

Anytime

Anywhere
on Web

Курс, доступний завжди...

Курс SkyJumping Basic Online

SkyJumping Online – курс, який дозволить опанувати новий революційний вид фітнесу не покидаючи свого міста! Набуті знання дадуть можливість тренуватись самостійно, досягати бажаних результатів та отримувати море задоволення. Щоб опанувати програму Вам буде надано 6 місяців доступу до відеоматеріалів та двотижнева онлайн-підтримка від майстер-інструкторів програми SkyJumping. Ми будемо пильно стежити за прогресом та відповідати на усі можливі запитання! Успішне проходження курсу, закріплене здачею іспиту, дасть змогу стати професійним сертифікованим інструктором SkyJumping fitness, що дозволить тренувати усіх бажаючих у груповому форматі!

ПРО КУРС

Програма курсу SkyJumping Basic Online

Частина І. Теорія

Важлива ввідна інформація про обладнання та переваги фінтесу на батуті. Опис програми, знайомство з основними поняттями та термінологією – все в даному блоці. Інформація розділена на короткі відео для вашої зручності. Впродовж навчання Ви завжди можете віднайти порібний вам розділ та переглянути ще раз.

Каталог базових стрибків SkyJumping. Навчальні відео матеріали для освоєння техніки виконання базових стрибків на батуті! Разом з методистами курсу ви навчитесь стрибати технічно та правильно. Часто повторювані команди-підказки дозволять вам розвинути навик вірної подачі техніки виконання стрибків вашим майбутнім клієнтам професійно та безпечно!

Частина ІІІ. Тренування

Тренування онлайн. Щоб зрозуміти ще краще – просто спробуйте. Потренуйтесь разом з майстер інструктором SkyJumping, відчуйте все на собі! Пробуйте, повторюйте, вчіть, запамятовуйте, тренуйтесь перед дзеркалом. Адже це Ви маєте проводити таке тренування. Усі знання для старту у вас в голові. Лише практика, багато практики доведуть усе до автоматизму. Тож ставте відео на повтор! І бажаємо Вам успіху!

Іспит

Важливий заключний етап вашого навчання. Сертифікат практично у вас в кишені, а з ним і новий вид фітнесу, що принесе повні групи задоволених клієнтів. Але нам потрібно побачити вас в ділі! Тому, протягом 6 місяців доступу до навчальних матеріалів, ми очікуватимемо від вас 4 готових треки власного тренування (розминочний, середньої та високої інтенсивності, а також пре- чи пост-стретч). Відео цих треків мають охоплювати вас в повний ріст разом з батутом, без монтажу та з музичним супроводом. Часу вдосталь! Готуйтесь, тренуйтесь і усе вийде!!!

ПРОГРАМА КУРСУ

Викладають досвідчені інструктори SkyJumping

Навчання за програмою SkyJumping Basic Online проводять сертифіковані майстер-інструктори навчального центра SkyJumping, які володіють повним комплексом знань і досвідом проведення групових тренувань, навичками навчання інструкторів і брали участь в міжнародних конвенціях.
 

ВИКЛАДАЧІ
noroot.png

Христина Сенчишин

Презентер, мастер інструктор школи підготовки інструкторів СкайДжампінг

noroot1.png

Ніна Царук

Презентер, мастер інструктор школи підготовки інструкторів СкайДжампінг

noroot3.png

Ольга Кондрат

Презентер, мастер інструктор школи підготовки інструкторів СкайДжампінг

2S2A8606.jpg

Приєднуйся до міжнародної спільноти професійних інструкторів SkyJumping у зручному для тебе форматі

bottom of page